logo_head

BUS KRASNYSTAW LUBLIN

607 248 482 lub 530 203 666

Firma P.H.U. Mariola Jakubiec

Organizujemy przewóz osób na trasie Krasnystaw-Lublin oraz Lublin Krasnystaw. Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze busy kursują w obu kierunkach przez 365 dni w roku, także w niedziele i święta. Wybierając naszą ofertę masz pewność, że dotrzesz sprawnie i bezpiecznie do celu. Jesteśmy legalną firmą działającą na zasadach obowiązującego prawa. Nasze busy są komfortowe, bezpieczne i dobrze wyposażone. Jesteśmy przekonani, że podróże z nami przebiegną wam sprawnie i w przyjemnych warunkach. Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowców, którzy codziennie pokonują setki kilometrów na trasie Krasnystaw – Lublin, jak i całego kraju. Zapraszamy do korzystanie z oferty naszej firmy, prosimy zwrócić uwagę na zakup biletów miesięcznych-ulgowych, które charakteryzuje wysoka opłacalność.

Oferujemy wynajem busów na imprezy okolicznościowe

klimatyzacja_bus_krasnystaw

klimatyzacja

WiFi

telewizja

film

radio

komfort

bezpieczeństwo

bagażnik

facebook_button

ROZKŁAD JAZDY BUS KRASNYSTAW – LUBLIN

ROZKŁAD JAZDY BUSÓW Z KRASNEGOSTWU DO LUBLINA 2018
KURS DO LUBLINA 1-5
a b w
k u
1-7
a b w
k u
6
a b w
k u
1-7
a
1-7
a b w
k u
6
a b w
k u
1-7
a
6-7
a b
w g
k u
1-7
a g
1-7
a b w
g k
u l
1-7
a g
Krasnystaw DG, ul. Cicha, ul. Podwale 5:12 8:37 8:45 9:00 12:33 12:43 13:00 15:15 15:35 17:03 17:45
Krasnystaw, ul. Okrzei- Kościółek 5:14 8:39 8:47 9:02 12:35 12:45 13:02 15:17 15:37 17:05 17:47
Krasnystaw, ul. Okrzei- os. Jagiellońskie 5:16 8:41 8:49 9:04 12:37 12:47 13:04 15:19 15:39 17:07 17:49
Zakręcie – Myjnia 5:19 8:44 8:52 9:07 12:40 12:50 13:05 15:22 15:42 17:10 17:52
Zakręcie – Jaślików 5:20 8:45 8:53 9:08 12:41 12:51 13:06 15:23 15:43 17:11 17:53
Zakręcie – Szkoła 5:21 8:46 8:54 9:09 12:42 12:52 13:07 15:24 15:44 17:12 17:54
Łopiennik Podleśny 5:23 8:48 8:56 9:11 12:44 12:54 13:09 15:26 15:46 17:14 17:56
Łopiennik Nadrzeczny 5:27 8:52 9:00 9:15 12:48 12:58 13:13 15:30 15:50 17:18 18:00
Łopiennik Górny 5:29 8:54 9:02 9:17 12:50 13:00 13:15 15:32 15:52 17:20 18:02
Kolonia Łopiennik 5:31 8:56 9:04 9:19 12:52 13:02 13:17 15:34 15:54 17:22 18:04
Fajsławice 5:35 9:00 9:08 9:23 12:56 13:06 13:21 15:38 15:58 17:26 18:08
Boniewo 5:38 9:03 9:11 9:26 12:59 13:09 13:24 15:41 16:01 17:29 18:11
Boniewo 5:39 9:04 9:12 9:27 13:00 13:10 13:25 15:42 16:02 17:30 18:12
Kolonia Siedliszczki 5:40 9:05 9:13 9:28 13:01 13:11 13:26 15:43 16:03 17:31 18:13
Kolonia Siedliszczki 5:41 9:06 9:14 9:29 13:02 13:12 13:27 15:44 16:04 17:32 18:14
Piaski, ul. Lubelska -Kościół 5:45 9:10 9:18 9:33 13:06 13:16 13:31 15:48 16:08 17:36 18:18
Piaski, ul. Lubelska -Biedronka 5:47 9:12 9:20 9:35 13:08 13:18 13:33 15:50 16:10 17:38 18:20
Kolonia Kębłów- Stacja paliw 5:49 9:14 9:22 9:37 13:10 13:20 13:35 15:52 16:12 17:40 18:22
Bystrzejowice 5:52 9:17 9:25 9:40 13:13 13:23 13:38 15:55 16:15 17:43 18:25
Janówek 5:53 9:18 9:26 9:41 13:14 13:24 13:39 15:56 16:16 17:44 18:26
Wierzchowiska II 5:56 9:21 9:29 9:44 13:17 13:27 13:42 15:59 16:19 17:47 18:29
Wierzchowiska II 5:58 9:23 9:31 9:46 13:19 13:29 13:43 16:01 16:21 17:49 18:31
Kazimierzówka 6:01 9:26 9:34 9:49 13:22 13:32 13:46 16:04 16:24 17:52 18:34
Kalinówka 6:03 9:28 9:36 9:51 13:24 13:34 13:48 16:06 16:26 17:54 18:36
Lublin, al. Witosa -Doświadczalna 6:07 9:32 9:40 9:55 13:28 13:38 13:52 16:10 16:30 17:58 18:40
Lublin, al. Witosa -Felicity 6:09 9:34 9:42 9:57 13:30 13:40 13:54 16:12 16:32 18:00 18:42
Lublin, al. Witosa -Makro 6:11 9:36 9:44 9:59 13:32 13:42 I 16:14 16:34 18:02 18:44
Lublin DG, ul. Ruska 13 6:15 9:40 9:48 10:03 13:36 13:46 13:59 16:18 16:38 18:06 18:48
Poniżej legenda symboli użytych w tabeli
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UZYSKASZ POD NR. TEL.: 530 203 666

1-7 – kursuje codziennie
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
6 – kursuje w sobotę
6-7 – kursuje w sobotę i niedzielę
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
b – nie kursuje w dniu 1 styczeń, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
g- nie kursuje 24-XII

k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26- XII
l – nie kursuje w dniu 31-XII
u – nie kursuje 6 stycznia, 1 i 3 maja, Zielone Świątki, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała
I – nie zatrzymuje się

ROZKŁAD JAZDY BUS LUBLIN – KRASNYSTAW

ROZKŁAD JAZDY BUSÓW Z LUBLINA DO KRASNEGOSTAWU 2018
KURS DO KRASNEGOSTAWU 1-5
a b w
k u
1-7
a b w
k u
1-7
a
6
a b w
k u
1-7
a b w
k u
1-7
a
6
a b w
k u
6-7
a b
w g
k u
1-7
a g
1-7
a g
1-7
a b w
g k
u l
Lublin DG, ul. Ruska 13 6:58 10:40 10:55 11:15 13:45 14:00 14:10 16:41 16:55 18:55 21:10
Lublin, al. Witosa- Felicity 7:03 10:45 11:00 11:20 13:50 14:05 14:15 16:46 17:00 19:00 21:15
Lublin, al. Witosa- Doświadczalna 7:06 10:48 11:03 11:23 13:53 14:08 14:18 16:49 17:03 19:03 21:18
Kalinówka 7:10 10:52 11:07 11:27 13:57 14:12 14:22 16:53 17:07 19:07 21:22
Kazimierzówka 7:12 10:54 11:09 11:29 13:59 14:14 14:24 16:55 17:09 19:09 21:24
Wierzchowiska II 7:15 10:57 11:12 11:32 14:02 14:17 14:27 16:58 17:12 19:12 21:27
Wierzchowiska II 7:17 10:59 11:14 11:34 14:04 14:19 14:29 17:00 17:14 19:14 21:29
Janówek 7:20 11:02 11:17 11:37 14:07 14:22 14:32 17:03 17:17 19:17 21:32
Bystrzejowice 7:21 11:03 11:18 11:38 14:08 14:23 14:33 17:04 17:18 19:18 21:33
Kolonia Kębłów- Stacja paliw 7:25 11:07 11:22 11:42 14:12 14:27 14:37 17:08 17:22 19:22 21:37
Piaski, ul. Lubelska- Biedronka 7:27 11:09 11:24 11:44 14:14 14:29 14:39 17:10 17:24 19:24 21:39
Piaski, ul. Lubelska- Kościół 7:29 11:11 11:26 11:46 14:16 14:31 14:41 17:12 17:26 19:26 21:41
Kolonia Siedliszczki 7:33 11:15 11:30 11:50 14:20 14:35 14:45 17:16 17:30 19:30 21:45
Kolonia Siedliszczki 7:34 11:16 11:31 11:51 14:21 14:36 14:46 17:17 17:31 19:31 21:46
Ignasin 7:35 11:17 11:32 11:52 14:22 14:37 14:47 17:18 17:32 19:32 21:47
Ignasin 7:36 11:18 11:33 11:53 14:23 14:38 14:48 17:19 17:33 19:33 21:48
Fajsławice 7:38 11:20 11:35 11:55 14:25 14:40 14:50 17:21 17:35 19:35 21:50
Kolonia Łopiennik 7:42 11:24 11:39 11:59 14:29 14:44 14:54 17:25 17:39 19:39 21:54
Łopiennik Górny 7:44 11:26 11:41 12:01 14:31 14:46 14:56 17:27 17:41 19:41 21:56
Łopiennik Nadrzeczny 7:46 11:28 11:43 12:03 14:33 14:48 14:58 17:29 17:43 19:43 21:58
Zakręcie – Las 7:49 11:31 11:46 12:06 14:36 14:51 15:01 17:32 17:46 19:46 22:01
Zakręcie – Szkoła 7:51 11:33 11:48 12:08 14:38 14:53 15:03 17:34 17:48 19:48 22:03
Zakręcie – Jaślików 7:52 11:34 11:49 12:09 14:39 14:54 15:04 17:35 17:49 19:49 22:04
Zakręcie – Myjnia 7:53 11:35 11:50 12:10 14:40 14:55 15:05 17:36 17:50 19:50 22:05
Krasnystaw, ul. Okrzei- os. Ceramiczne 7:55 11:37 11:52 12:12 14:42 14:57 15:07 17:38 17:52 19:52 22:07
Krasnystaw, ul. Okrzei- os. Jagiellońskie 7:57 11:39 11:54 12:14 14:44 14:59 15:09 17:40 17:54 19:54 22:09
Krasnystaw, ul. Okrzei- Pasaż 7:59 11:41 11:56 12:16 14:46 15:01 15:11 17:42 17:56 19:56 22:11
Krasnystaw DG, ul. Cicha, ul. Podwale 8:01 11:43 11:58 12:18 14:48 15:03 15:13 17:44 17:58 19:58 22:13
Poniżej legenda symboli użytych w tabeli
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UZYSKASZ POD NR. TEL.: 530 203 666

1-7 – kursuje codziennie
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
6 – kursuje w sobotę
6-7 – kursuje w sobotę i niedzielę
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
b – nie kursuje w dniu 1 styczeń, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
g- nie kursuje 24-XII

k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26- XII
l – nie kursuje w dniu 31-XII
u – nie kursuje 6 stycznia, 1 i 3 maja, Zielone Świątki, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała
I – nie zatrzymuje się

OFERTA CENOWA

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem biletów miesięcznych – ulgowych. Wszystkie bilety zakupisz u kierowcy. Sprzedajemy również bilety jednoprzejazdowe

CENNIK BILETÓW MIESIĘCZNYCH – ULGOWYCH 2018
*istnieje możliwość zakupu biletów w jedną stronę
STREFA NIEWIDOMY UCZEŃ STUDENT / DOKTORANT DZIECKO NIEPEŁ. PRACOWNICZY
Krasnystaw – Łopiennik 126,00 zł 102,00 zł 98,00 zł 44,00 zł 120,00 zł
Krasnystaw – Fajsławice 157,50 zł 127,50 zł 122,50 zł 55,00 zł 150,00 zł
Krasnystaw – Piaski 220,50 zł 178,50 zł 171,50 zł 77,00 zł 210,00 zł
Krasnystaw – Lublin 346,50 zł 280,50 zł 269,50 zł 121,00 zł 330,00 zł
Łopiennik – Fajsławice 126,00 zł 102,00 zł 98,00 zł 44,00 zł 120,00 zł
Łopiennik – Piaski 157,50 zł 127,50 zł 122,50 zł 55,00 zł 150,00 zł
Łopiennik – Lublin  283,50 zł 229,50 zł 220,50 zł 99,00 zł 270,00 zł
Fajsławice – Piaski 126,00 zł 102,00 zł 98,00 zł 44,00 zł 120,00 zł
Fajsławice – Lublin 252,00 zł 204,00 zł 196,00 zł 88,00 zł 240,00 zł
Piaski – Lublin 220,00 zł 178,50 zł 171,50 zł 77,00 zł 210,00 zł
Wszystkie bilety zakupisz u kierowcy
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UZYSKASZ POD NR. TEL.: 530 203 666

KONTAKT

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE REZERWACJI? POTRZEBUJESZ INFORMACJI?

Wybierz wygodną formę kontaktu z nami

607 248 482 lub 530 203 666
biuro@buskrasnystaw.pl

MIEJSCE ODJAZDÓW KRASNYSTAW-LUBLIN

MIEJSCE ODJAZDÓW LUBLIN-KRASNYSTAW