logo_head

BUS KRASNYSTAW LUBLIN

607 248 482 lub 530 203 666

Firma P.H.U. Mariola Jakubiec

Organizujemy przewóz osób na trasie Krasnystaw-Lublin oraz Lublin Krasnystaw. Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze busy kursują w obu kierunkach przez 365 dni w roku, także w niedziele i święta. Wybierając naszą ofertę masz pewność, że dotrzesz sprawnie i bezpiecznie do celu. Jesteśmy legalną firmą działającą na zasadach obowiązującego prawa. Nasze busy są komfortowe, bezpieczne i dobrze wyposażone. Jesteśmy przekonani, że podróże z nami przebiegną wam sprawnie i w przyjemnych warunkach. Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowców, którzy codziennie pokonują setki kilometrów na trasie Krasnystaw – Lublin, jak i całego kraju. Zapraszamy do korzystanie z oferty naszej firmy, prosimy zwrócić uwagę na zakup biletów miesięcznych-ulgowych, które charakteryzuje wysoka opłacalność.

Oferujemy wynajem busów na imprezy okolicznościowe

klimatyzacja_bus_krasnystaw

klimatyzacja

WiFi

telewizja

film

radio

komfort

bezpieczeństwo

bagażnik

facebook_button

ROZKŁAD JAZDY BUS KRASNYSTAW – LUBLIN

ROZKŁAD JAZDY BUSÓW Z KRASNEGOSTWU DO LUBLINA 2019
KURS DO LUBLINA 1-5
a b w
k u
1-7
a b w
k u
1-6
a b w
k u
1-7
a
1-7
a b w
k u
1-6
a b w
k u
1-7
a
1-7
a b
w g
k u
1-7
a g
7
a b w
g k
u l
1-7
a b w
g k
u l
1-7
a g

1-5
a b w
g k

u l
Krasnystaw DG, ul. Cicha, ul. Podwale 5:12 8:37 8:45 9:00 12:33 12:43 13:00 15:15 15:35 16:45 17:03 17:45 20:10
Krasnystaw, ul. Okrzei- Kościółek 5:14 8:39 8:47 9:02 12:35 12:45 13:02 15:17 15:37 16:47 17:05 17:47 20:12
Krasnystaw, ul. Okrzei- os. Jagiellońskie 5:15 8:40 8:48 9:03 12:36 12:46 13:03 15:18 15:38 16:48 17:48 20:13
Zakręcie – Myjnia 5:18 8:43 8:51 9:06 12:39 12:49 13:06 15:21 15:41 16:51 17:08 17:51 20:16
Zakręcie – Jaślików 5:20 8:45 8:53 9:08 12:41 12:51 13:08 15:23 15:43 16:53 17:53 20:18
Zakręcie – Szkoła 5:21 8:46 8:54 9:09 12:42 12:52 13:09 15:24 15:44 16:54 17:10 17:54 20:19
Łopiennik Podleśny 5:24 8:49 8:57 9:12 12:45 12:55 13:12 15:27 15:47 16:57 17:57 20:22
Łopiennik Nadrzeczny 5:28 8:53 9:01 9:16 12:49 12:59 13:16 15:31 15:51 17:01 17:16 18:01 20:26
Łopiennik Górny 5:29 8:54 9:02 9:17 12:50 13:00 13:17 15:32 15:52 17:02 17:17 18:02 20:27
Kolonia Łopiennik 5:32 8:57 9:05 9:20 12:53 13:03 13:20 15:35 15:55 17:05 17:20 18:05 20:30
Fajsławice 5:36 9:01 9:09 9:24 12:57 13:07 13:24 15:39 15:59 17:09 17:24 18:09 20:34
Boniewo 5:39 9:04 9:12 9:27 13:00 13:10 13:27 15:42 16:02 17:12 17:27 18:12 20:37
Boniewo 5:41 9:06 9:14 9:29 13:02 13:12 13:29 15:44 16:04 17:14 18:14 20:39
Kolonia Siedliszczki 5:42 9:07 9:15 9:30 13:03 13:13 13:30 15:45 16:05 17:15 17:29 18:15 20:40
Kolonia Siedliszczki 5:43 9:08 9:16 9:31 13:04 13:14 13:31 15:46 16:06 17:16 17:30 18:16 20:41
Piaski, ul. Lubelska -Kościół 5:47 9:12 9:20 9:35 13:08 13:18 13:35 15:50 16:10 17:20 17:34 18:20 20:45
Piaski, ul. Lubelska -Biedronka 5:49 9:14 9:22 9:37 13:10 13:20 13:37 15:52 16:12 17:22 17:36 18:22 20:47
Kolonia Kębłów- Stacja paliw 5:51 9:16 9:24 9:39 13:12 13:22 13:39 15:54 16:14 17:24 17:38 18:24 20:49
Bystrzejowice 5:54 9:19 9:27 9:42 13:15 13:25 13:42 15:57 16:17 17:27 17:41 18:27 20:52
Janówek 5:55 9:20 9:28 9:43 13:16 13:26 13:43 15:58 16:18 17:28 17:42 18:28 20:53
Wierzchowiska II 5:58 9:23 9:31 9:46 13:19 13:29 13:46 16:01 16:21 17:31 17:45 18:31 20:56
Wierzchowiska II 5:59 9:24 9:32 9:47 13:20 13:30 13:47 16:02 16:22 17:32 17:46 18:32 20:57
Kazimierzówka 6:02 9:27 9:35 9:50 13:23 13:33 13:50 16:05 16:25 17:35 17:49 18:35 21:00
Kalinówka 6:03 9:28 9:36 9:51 13:24 13:34 13:51 16:06 16:26 17:36 17:50 18:36 21:01
Lublin, al. Witosa -Doświadczalna 6:07 9:32 9:40 9:55 13:28 13:38 13:55 16:10 16:30 17:40 17:54 18:40 21:05
Lublin, al. Witosa -Felicity 6:09 9:34 9:42 9:57 13:30 13:40 13:57 16:12 16:32 17:42 17:56 18:42 21:07
Lublin, al. Witosa -Makro 6:11 9:36 9:44 9:59 13:32 13:42 I 16:14 16:34 17:44 17:58 18:44 21:09
Lublin DG, ul. Ruska 13 6:15 9:40 9:48 10:03 13:36 13:46 13:59 16:18 16:38 17:48 18:02 18:48 21:13
Poniżej legenda symboli użytych w tabeli
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UZYSKASZ POD NR. TEL.: 530 203 666

1-7 – kursuje codziennie
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
6 – kursuje w sobotę
6-7 – kursuje w sobotę i niedzielę
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
b – nie kursuje w dniu 1 styczeń, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
g- nie kursuje 24-XII

k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26- XII
l – nie kursuje w dniu 31-XII
u – nie kursuje 6 stycznia, 1 i 3 maja, Zielone Świątki, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała

ROZKŁAD JAZDY BUS LUBLIN – KRASNYSTAW

ROZKŁAD JAZDY BUSÓW Z LUBLINA DO KRASNEGOSTAWU 2019
KURS DO KRASNEGOSTAWU 1-5
a b w
k u
D 1-7
a b w
k u
1-7
a
1-6
a b w
k u
1-7
a b w
k u
1-7
a
1-6
a b w
k u
1-7
a b
w g
k u
1-7
a g
7
a b w g k
u l
1-7
a g
1-7
a b w
g k
u l
Lublin DG, ul. Ruska 13 6:58 7:25 10:40 10:55 11:15 13:45 14:00 14:10 16:41 16:55 18:15 18:55 21:15
Lublin, al. Witosa- Felicity 7:04 7:31 10:46 11:01 11:21 13:51 14:06 14:16 16:47 17:01 18:21 19:01 21:21
Lublin, al. Witosa- Doświadczalna 7:06 7:33 10:48 11:03 11:23 13:53 14:08 14:18 16:49 17:03 18:23 19:03 21:23
Kalinówka 7:10 7:37 10:52 11:07 11:27 13:57 14:12 14:22 16:53 17:07 18:27 19:07 21:27
Kazimierzówka 7:11 7:38 10:53 11:08 11:28 13:58 14:13 14:23 16:54 17:08 18:28 19:08 21:28
Wierzchowiska II 7:14 7:41 10:56 11:11 11:31 14:01 14:16 14:26 16:57 17:11 18:31 19:11 21:31
Wierzchowiska II 7:16 7:43 10:58 11:13 11:33 14:03 14:18 14:28 16:59 17:13 18:33 19:13 21:33
Janówek 7:19 7:46 11:01 11:16 11:36 14:06 14:21 14:31 17:02 17:16 18:36 19:16 21:36
Bystrzejowice 7:20 7:47 11:02 11:17 11:37 14:07 14:22 14:32 17:03 17:17 18:37 19:17 21:37
Kolonia Kębłów- Stacja paliw 7:23 7:50 11:05 11:20 11:40 14:10 14:25 14:35 17:06 17:20 18:40 19:20 21:40
Piaski, ul. Lubelska- Biedronka 7:25 7:52 11:07 11:22 11:42 14:12 14:27 14:37 17:08 17:22 18:42 19:22 21:42
Piaski, ul. Lubelska- Kościół 7:27 7:54 11:09 11:24 11:44 14:14 14:29 14:39 17:10 17:24 18:44 19:24 21:44
Kolonia Siedliszczki 7:31 7:58 11:13 11:28 11:48 14:18 14:33 14:43 17:14 17:28 18:48 19:28 21:48
Kolonia Siedliszczki 7:32 7:59 11:14 11:29 11:49 14:19 14:34 14:44 17:15 17:29 18:49 19:29 21:49
Ignasin 7:33 8:00 11:15 11:30 11:50 14:20 14:35 14:45 17:16 17:30 18:50 19:30 21:50
Ignasin 7:35 8:02 11:17 11:32 11:52 14:22 14:37 14:47 17:18 17:32 18:52 19:32 21:52
Fajsławice 7:38 8:05 11:20 11:35 11:55 14:25 14:40 14:50 17:21 17:35 18:55 19:35 21:55
Kolonia Łopiennik 7:42 8:09 11:24 11:39 11:59 14:29 14:44 14:54 17:25 17:39 18:59 19:39 21:59
Łopiennik Górny 7:45 8:12 11:27 11:42 12:02 14:32 14:47 14:57 17:28 17:42 19:02 19:42 22:02
Łopiennik Nadrzeczny 7:46 8:13 11:28 11:43 12:03 14:33 14:48 14:58 17:29 17:43 19:03 19:43 22:03
Zakręcie – Las 7:50 8:17 11:32 11:47 12:07 14:37 14:52 15:02 17:33 17:47 19:07 19:46 22:07
Zakręcie – Szkoła 7:53 8:20 11:35 11:50 12:10 14:40 14:55 15:05 17:36 17:50 19:10 19:50 22:10
Zakręcie – Jaślików 7:54 8:21 11:36 11:51 12:11 14:41 14:56 15:06 17:37 17:51 19:11 19:51 22:11
Zakręcie – Myjnia 7:55 8:22 11:37 11:52 12:12 14:42 14:57 15:07 17:38 17:52 19:12 19:52 22:12
Krasnystaw, ul. Okrzei- os. Ceramiczne 7:57 8:24 11:39 11:54 12:14 14:44 14:59 15:09 17:40 17:54 19:14 19:54 22:14
Krasnystaw, ul. Okrzei- os. Jagiellońskie 7:58 8:25 11:40 11:55 12:15 14:45 15:00 15:10 17:41 17:55 19:15 19:55 22:15
Krasnystaw, ul. Okrzei- Pasaż 7:59 8:26 11:41 11:56 12:16 14:46 15:01 15:11 17:42 17:56 19:16 19:56 22:16
Krasnystaw DG, ul. Cicha, ul. Podwale 8:01 8:28 11:43 11:58 12:18 14:48 15:03 15:13 17:44 17:58 19:18 19:58 22:18
Poniżej legenda symboli użytych w tabeli
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UZYSKASZ POD NR. TEL.: 530 203 666

1-7 – kursuje codziennie
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
6 – kursuje w sobotę
6-7 – kursuje w sobotę i niedzielę
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
b – nie kursuje w dniu 1 styczeń, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25-XII
g- nie kursuje 24-XII

k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26- XII
l – nie kursuje w dniu 31-XII
u – nie kursuje 6 stycznia, 1 i 3 maja, Zielone Świątki, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała

OFERTA CENOWA

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem biletów miesięcznych – ulgowych. Wszystkie bilety zakupisz u kierowcy. Sprzedajemy również bilety jednoprzejazdowe

CENNIK BILETÓW MIESIĘCZNYCH – ULGOWYCH 2018
*istnieje możliwość zakupu biletów w jedną stronę
STREFA NIEWIDOMY UCZEŃ STUDENT / DOKTORANT DZIECKO NIEPEŁ. PRACOWNICZY
Krasnystaw – Łopiennik 126,00 zł 102,00 zł 98,00 zł 44,00 zł 120,00 zł
Krasnystaw – Fajsławice 157,50 zł 127,50 zł 122,50 zł 55,00 zł 150,00 zł
Krasnystaw – Piaski 220,50 zł 178,50 zł 171,50 zł 77,00 zł 210,00 zł
Krasnystaw – Lublin 346,50 zł 280,50 zł 269,50 zł 121,00 zł 330,00 zł
Łopiennik – Fajsławice 126,00 zł 102,00 zł 98,00 zł 44,00 zł 120,00 zł
Łopiennik – Piaski 157,50 zł 127,50 zł 122,50 zł 55,00 zł 150,00 zł
Łopiennik – Lublin  283,50 zł 229,50 zł 220,50 zł 99,00 zł 270,00 zł
Fajsławice – Piaski 126,00 zł 102,00 zł 98,00 zł 44,00 zł 120,00 zł
Fajsławice – Lublin 252,00 zł 204,00 zł 196,00 zł 88,00 zł 240,00 zł
Piaski – Lublin 220,00 zł 178,50 zł 171,50 zł 77,00 zł 210,00 zł
Wszystkie bilety zakupisz u kierowcy
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UZYSKASZ POD NR. TEL.: 530 203 666

KONTAKT

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE REZERWACJI? POTRZEBUJESZ INFORMACJI?

Wybierz wygodną formę kontaktu z nami

607 248 482 lub 530 203 666
biuro@buskrasnystaw.pl

MIEJSCE ODJAZDÓW KRASNYSTAW-LUBLIN

MIEJSCE ODJAZDÓW LUBLIN-KRASNYSTAW